Gyógyszerváltás

Kérdés:  A múlt hónapban váltottam Milligest tablettáról Dienillere. A hét napos szünet után kezdtem el szedni.
Elmaradt a menzeszem. Ez az új gyógyszer miatt lehet, vagy más ok miatt?
Köszönöm a segítségét!

| fogamzásgátló, fogamzásgátlás, fogamzásgátló injekció
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2015 ;20(júliusi)   InforMed

Válasz:  A Dienelle-ben jóval kevesebb hormon van, lehet, hogy ez az ok. A védelem tökéletes, a szünetbeli művérzés kimaradása ilyen melegben nem tragédia. Folytassa a szedést, a következő szünetben majd megjön.
Természetes, elmehet vizsgálatra, de én ezt javaslom.
Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a fogamzásgátló tablettáról és a fogamzásgátló injekcióról írottakat.
Üdvözlettel:
dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás rovatban olvashatók.

2015-07-30 20:06:52
| fogamzásgátló, fogamzásgátlás, fogamzásgátló injekció
hirdetés