Fogamzásgátló

Kérdés:  Belarat szedtem 6 évig, tartottam egy kis szünetet és az orvos Symiciat írt fel, mert kértem, hogyha lehet, alacsonyabb hormontartalmút szeretnék szedni. Egyébként a Belarával nem volt bajom, csak annyi, hogy azt olvastam, hogy visszeret okoz. Nálam elő is jött egy visszér.
Önnek mi a véleménye a Symiciáról?

| fogamzásgátló, fogamzásgátlás, fogamzásgátló injekció
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2015 ;20(júliusi)   InforMed

Válasz:  Én jónak tartom. Gondolom a 0,02 mg-os (gyengébbik) változatot írták fel.
A visszere NEM a tabletta miatt jött elő, az anélkül is megtörtént volna. Ez korfüggő, de hajlam is kell hozzá.
Szedje nyugodtan, meg lesz elégedve vele!
Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a fogamzásgátló tablettáról és a fogamzásgátló injekcióról írottakat.
Üdvözlettel:
dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás rovatban olvashatók.

2015-07-30 20:06:53
| fogamzásgátló, fogamzásgátlás, fogamzásgátló injekció
hirdetés