Elhízás

Kérdés:  18 éves lány vagyok, 2012 márciusától szedek fogamzásgátló tablettát (először Symiciát, most Corenellet), 14 kilót híztam amióta elkezdtem szedni a tablettát.
Életmódom nem igazán változott (időnként ugyanúgy sportolok, táplálkozásomon javítottam is, odafigyelek, hogy mit eszek és mennyit).
Lehet köze a fogamzásgátlónak a hízásomhoz?
Válaszát előre is köszönöm!

| fogamzásgátló, fogamzásgátlás, hízás
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2015 ;20(szeptemberi)   InforMed

Válasz:  Ez nem a tabletta miatt van. Pajzsmirigyét kellene ellenőrizni. Családorvostól kérjen labor beutalót.
Tájékoztatásért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a fogamzásgátló tablettáról és a fogamzásgátló injekcióról írottakat.
Üdvözlettel:
dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás rovatban olvashatók.

2015-09-11 18:50:39
| fogamzásgátló, fogamzásgátlás, hízás

Web Design & Development Prowebshop