Együttlét után vérzés

Kérdés:  20 éves vagyok. 1 éve szedem a Dienille fogamzásgátlót. Párommal való együttlét után közvetlenül két nem egymást követő alkalommal kisebb vérzést tapasztaltam.
Ez a gyógyszer miatt lehet vagy kicsit megsértettük volna a hüvelyem a falát?
Válaszát köszönöm!

| hüvelyfolyás, méhszájseb
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2015 ;20(októberi)   InforMed

Válasz:  Valószínűleg méhszájsebe van. Mielőbb menjen el vizsgálatra és rákszűrésre. Folyás miatt tenyésztést és kenetvizsgálatot kellene végezni, az szokott méhszájsebet okozni.
Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a citológiáról és a folyásról írottakat.
Ha megkeres, szívesen segítek, címem és telefonom a honlapomon található.
Üdvözlettel:
dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Gyakori nőgyógyászati problémák rovatban olvashatók.

2015-11-04 19:52:25
| hüvelyfolyás, méhszájseb

Web Design & Development Prowebshop