Fogamzásgátlás

Kérdés:  Ma van 12. napja, hogy elkezdtem szedni a Deciora fogamzásgátló tablettát a menstruációm első napján, a vérzés csak 2-3 napig tartott azonban azóta pecsételő barnás folyásom van kismennyiségben. Okozhat ez valami problémát, esetleg lehet, hogy nem szívódik fel rendesen a gyógyszer?
Válaszát előre is köszönöm!

| fogamzásgátló, fogamzásgátlás
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2015 ;20(októberi)   InforMed

Válasz:  Az első 3 hónapban ez előfordul, nem kell megijedni. Mindent meg kell szokni. Ettől függetlenül, menjen el orvoshoz, kap gyógyszert, ami megszünteti a barnázást.
Segítségként olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a fogamzásgátló tablettáról és a fogamzásgátló injekcióról írottakat.
Ha megkeres, szívesen segítek.
Üdvözlettel:
dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás rovatban olvashatók.

2015-11-04 19:52:26
| fogamzásgátló, fogamzásgátlás
hirdetés