Barna folyás fogamzásgátló mellett

Kérdés:  Lassan 4 éve szedem a Yasmin fogamzásgátló tablettát. Eddig minden rendben volt, de most még 7 tabletta volt hátra, amikor egy sötétbarna (kicsit véres jellegű) folyásra figyeltem fel. Ez olyan volt, mint amikor jelentkezik a menstruációm. Az azt követő napokban (azóta 3 nap telt el) csak halványbarna folyást tapasztaltam és elég kis mennyiségben.
A fogamzásgátló tablettát mindig időben vettem be. Az befolyásolhatja, hogy az utóbbi időszakban gyakran voltam stresszes? Ön szerint mi lehet az oka ennek?
Válaszát előre is köszönöm!

| fogamzásgátló, fogamzásgátlás
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2015 ;20(novemberi)   InforMed

Válasz:  Ilyen előfordul. Menjen el orvoshoz ad kiegészítő gyógyszert, arra meg fog szűnni.
Remélhetőleg nem ismétlődik.
Olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a fogamzásgátló tablettáról és a fogamzásgátló injekcióról írottakat.
Ha megkeres, szívesen segítek.
Üdvözlettel:
dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás rovatban olvashatók.

2015-11-18 21:52:50
| fogamzásgátló, fogamzásgátlás
hirdetés