Fogamzásgátlás - Mirena

Kérdés:  Tavaly november közepén rakattam fel a Mirena nevű spirált. Elejében megmagyarázhatatlan hasfájásom volt, de az már elmúlt, most április közepe óta 3 nap megszakításával folyamatos pecsételő vérzésem van.
Normális ez a jelenség? Azt tudom, hogy 6 hónapig lehet, de hogy az 5. hónap után kezdi el, azt nem tudom, hogy mennyire megszokott?
Válaszát előre is köszönöm!

| fogamzásgátló, fogamzásgátlás, spiral
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2016 ;21(májusi)   InforMed

Válasz:  Én nagyon sok rosszat hallottam a Mirenáról. Nem is javaslom senkinek.
Azt ajánlom, mielőbb keresse fel a felhelyező orvost, és vele beszélje meg a teendőket.
Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a spirálról írottakat.
Üdvözlettel:
dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás rovatban olvashatók.

2016-05-25 23:50:34
| fogamzásgátló, fogamzásgátlás, spirál

Web Design & Development Prowebshop