Postinor 2 tabletta

Kérdés:  Bevettem a Postinor tablettát, utána nem volt normális menstruációm. Már meg kellett volna jönnie a következőnek, de késik.
Mennyi esélye van annak, hogy terhes legyek? Létezik olyan, hogy nem hat a gyógyszer? Vagy ennyire összebolondította a menstruációmat?

| fogamzásgátló, fogamzásgátlás
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2016 ;21(szeptemberi)   InforMed

Válasz:  Ön gondolom, Ausztriában lakik, ott nem akar orvoshoz menni valamiért.
Sajnos azonban ez nem kerülhető el. Jöjjön haza és menjen itt el orvoshoz.
Lehet, hogy nem hatott ez a postcoitális készítmény és terhes lett. Ne halogassa, mert az idő gyorsan múlik.
Olvassa el honlapomon (https://www.drpetrocziistvan.hu/index.html) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a fogamzásgátló tablettáról és a fogamzásgátló injekcióról írottakat. Mindent meg fog érteni!
Ha megkeres, szívesen segítek.
Üdvözlettel:
dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás rovatban olvashatók.

2016-10-09 07:31:16
| fogamzásgátló, fogamzásgátlás

Web Design & Development Prowebshop