Visszerek és a fogamzásgátló?

Kérdés:  25 éves vagyok, 5 éve szedek fogamzásgátlót (Volinát), és sajnos az utóbbi hónapokban egyre több kis seprűvéna jelent meg a combjaimon és az erek is sokkal jobban látszanak a lábaimon, mint korábban. Sajnos a szakmám miatt elég sokat vagyok talpon.
Arra lennék kíváncsi, hogy lehet ez a gyógyszer miatt? Ha igen, akkor mit tanácsolna? Hagyjam abba a gyógyszer szedését? Vagy mit tegyek?
Válaszát előre is köszönöm!

| fogamzásgátló, fogamzásgátlás
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2016 ;21(novemberi)   InforMed

Válasz:  Nem a tabletta miatt kezd visszeresedni. Lehet, hogy anyukájától örökölte?
Ha lehet, mielőbb szüljön, mert vastag visszerekkel az is nehezebb lesz.
Később majd a tabletta helyett injekcióval kell védekeznie.
Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a fogamzásgátló tablettáról és a fogamzásgátló injekcióról írottakat.
Ha megkeres, szívesen segítek, címem és telefonom a honlapomon található.
Üdvözlettel:
dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás rovatban olvashatók.

2017-01-04 21:55:46
| fogamzásgátló, fogamzásgátlás
hirdetés