Vérzés fogamzásgátló mellett

Kérdés:  2,5 éve szedem a Jangee 3/0,02 mg-os fogamzásgátlót,eddig semmilyen probléma nem volt. Az előző hónapban 6napig Ospamox antibiotikumot szedtem.A menstruációm egy héttel hamarabb megjött a várt időpontnál és már 9napja tart a szokásos 3-4nap helyett.
Az antibiotikum miatt vagy egyéb okok is állhatnak a háttérben?
Köszönöm megtisztelő válaszát!

| fogamzásgátló, fogamzásgátlás
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2017 ;22(februári)   InforMed

Válasz:  Ezt így nem lehet eldönteni, viszont nagyon egyszerű panaszát megszüntetni. Mielőbb menjen el orvoshoz, kap kiegészítő gyógyszert és megszűnik a vérzés.
Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a fogamzásgátló tablettáról és a fogamzásgátló injekcióról írottakat.
Ha megkeres, szívesen segítek, címem és telefonom a honlapomon található.
Üdvözlettel:
dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás rovatban olvashatók.

2017-02-21 04:20:32
| fogamzásgátló, fogamzásgátlás
hirdetés