Előbb jelentkező menstruáció

Kérdés:  19 éves vagyok, 1 éve szedem a Jangee nevű fogamzásgátlót, eddig semmi probléma nem volt a szedéssel, de a mai napom vérzés jelentkezett nálam úgy, hogy még két gyógyszer hátravan a gyógyszermentes hétig.
Az érettségi időszak kellős közepén állok, mostanában nagy stressz van rajtam, ez ennek tudható be?
Nagyon aggódom, a válaszát előre is köszönöm!

| fogamzásgátló, fogamzásgátlás
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2017 ;22(májusi)   InforMed

Válasz:  A tabletta mellett NINCS menstruáció! Amit tapasztal az egy műtermék, pár napon belül el fog múlni. Nyugodtan folytassa a szedést, semmi gond. Érett nő nem izgul.
Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (https://www.drpetrocziistvan.hu/index.html) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a fogamzásgátló tablettáról és a fogamzásgátló injekcióról írottakat.
Üdvözlettel:
dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás rovatban olvashatók.

2017-06-04 06:52:04
| fogamzásgátló, fogamzásgátlás

Web Design & Development Prowebshop