Orgazmus hiánya

Kérdés:  23 éves vagyok, 18 napja a menstruációm első napján kezdtem el szedni a Rezia nevű fogamzásgátlót. (Most szedek először.) Azóta mindennap kis mennyiségű barna folyásom van, illetve nem volt orgazmusom. Hiába próbálkozunk a párommal, egyszerűen nem akar összejönni.
Okozhatja ezt a gyógyszer vagy inkább a stressz? A betegtájékoztató szerint 1000 nőből 1-nél fordulhat elő az orgazmus hiánya, mint mellékhatás.
Nagyon elvagyok keseredve. Előre is köszönöm szépen válaszát!

| fogamzásgátló, fogamzásgátlás
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2017 ;22(októberi)   InforMed

Válasz:  Én nem hiszek ebben! Inkább valami más okozza a zavart.
Megjegyzem, van olyan tabletta, ami fokozza a libidót, legalábbis az én betegeim is ezt állítják róla.
Javaslom, nagyon figyelmesen olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a tablettáról írottakat.
Ha megkeres, szívesen segítek.
Üdvözlettel:
dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás rovatban olvashatók.

2017-11-05 23:15:18
| fogamzásgátló, fogamzásgátlás
hirdetés