Terhesség

Kérdés:  1,5 év kihagyás után 3 hónappal ezelőtt újra elkezdtem szedni a Symicia nevű fogamzásgátló tablettát. Körülbelül 1,5 hete hányingerem van folyamatosan, 1 hete hasmenésem. Szédülök, fáj a fejem, melleim érzékenyek. A harmadik levél gyógyszer tegnap este fogyott el, menstruációmat péntekre várom. Hasam fáj, derekam is fáj. Olyan érzés, mintha mindjárt megjönne.
Fogamzásgátló mellett lehetek terhes, vagy ez valami vírus, vagy csak a menzeszt érzem ennyire korábban és ennyire erősen?
Válaszát előre is köszönöm!

| fogamzásgátló, fogamzásgátlás
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2018 ;23(januári)   InforMed

Válasz:  Ez elég egyértelműen gyomorrontás. A nyelve bizonyára fehér. Keresse fel körzeti orvosát mielőbb.
A mellének ehhez bizonyára nincs köze.
A tabletta ilyen hasi tüneteket nem ad.
Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a fogamzásgátló tablettáról és a fogamzásgátló injekcióról írottakat.
Üdvözlettel:
dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás rovatban olvashatók.

2018-01-28 22:53:49
| fogamzásgátló, fogamzásgátlás
hirdetés