Menstruációs zavar

Kérdés:  Múlt hónapban vettem be 72 órás tablettát és múlt hónapban már nem volt meg rendszeresen a menstruációm. Viszont most már 2 hete megvan.
Lehet ennek nagyobb oka, vagy mi lehet egyáltalán, ami ezt okozza? Hogyan lehet ezt kezelni?
Előre is köszönöm!

| fogamzásgátló, fogamzásgátlás
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2018 ;23(februári)   InforMed

Válasz:  Már rég orvoshoz kellett volna mennie!
Most mielőbb menjen, az alkalmazott kezelés a vizsgálati lelettől függ.
Rákszűrésen mikor volt?
Nem lenne bölcsebb rendes tablettával/injekcióval védekezni? Szereti az izgalmakat?
Most mielőbb menjen, mert nagyobb gond is lehet.
Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a fogamzásgátló tablettáról és a fogamzásgátló injekcióról írottakat.
Üdvözlettel:
dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás rovatban olvashatók.

2018-02-19 00:34:21
| fogamzásgátló, fogamzásgátlás
hirdetés