Vérzészavar

Kérdés:  Tisztelt Doktor Úr!
Évekig szedtem a Jangee-t, azonban a szakítást követő évben abbahagytam, most viszont úgy néz ki, van egy új párom, így 2 hónap kihagyás után újra szerettem volna szedni. Az abbahagyást követően augusztusban rendben megjött a vérzés, előtte sem volt soha gondom a jangee-val, nekem bevált. Szeptemberben azonban, csak a 40-ik napon jött meg, és akkor elkezdtem szedni újra a tablettát, amit jelenleg is szedek, viszont nem akar elmúlni. Az elején még alig-alig volt valami, most sem vészes igazából, de lassan a végére érek a levélnek mikor újra megkéne jönnie. Sajnos szerencsétlenül jött ki az abbahagyása, majd újbóli szedése. Van-e esetleg valami teendő?

| fogamzásgátló, vérzészavar
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2018 ;23(októberi)   InforMed

Válasz:  A vérzés miatt mielőbb menjen el vizsgálatra orvoshoz. Ne halogassa! Orvosa elmulasztja a vérzést.
Üdvözlettel: Petróczi dr.

2018-10-09 05:00:16
| fogamzásgátló, vérzészavar