Menstruációs zavar

Kérdés:  Tisztelt Doktor úr! 2017.08.21.-en abortuszom volt, ezt követően elkezdtem fogamzásgátlót szedni, de nehézlégzésem lett tőle, és az arcom is eléggé kipattogzott tőle. Elmentem a háziorvosomhoz, és irattam fel másikat, de azzal is ugyan ez volt a problémám. 2018.februárjában abbahagytam, azóta nem szedek semmit. 8 hónapja pedig rendszertelen a menstruációm, 7-8 napot késik, és körülbelül ugyanannyi ideig van meg. Ez mitől lehet? Válaszát előre is köszönöm

| fogamzásgátló
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2018 ;23(októberi)   InforMed

Válasz:  A hormontabletták NEM csinálnak nehézlégzést….. Valami más baj van!
Egyébként a fogamzásgátló injekciót próbálta?
De: miért a fiúra bízza a védekezést? Neki nem lehet baja! Ön van veszélyben! Önnél lehet a nem kívánt terhesség miatt abortusz, ami 30% szövődménnyel jár. (Pl. méhsérülés miatti méheltávolítás. )
Nem Önnek kellene saját magát hatásosan védenie?
Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a fogamzásgátló tablettáról, a fogamzásgátló injekcióról-és a spirálról írottakat.
Üdvözlettel:
dr. Petróczi István

2018-11-05 01:04:44
| fogamzásgátló