Vérzés

Kérdés:  Tisztelt Doktor Úr! 18 éves vagyok 9 hónapja szedem a Symicia nevű fogamzásgátló tablettát, dec. 3-án rendesen megjött a menstruációm és el is múlt, elkezdtem szedni az új levél tablettát, a 9. napon elfelejtettem bevenni, de a 10. napon mar rendesen bevettem, majd a 11. napon megjött a menzeszem. Normális vérzés olyan, mint amikor máskor is megjön, pedig még csak 13 nap múlva kellett volna megjönnie. Az lenne a kérdésem ezzel kapcsolatban hogy ez mitől lehet? Előre is köszönöm válasz

| fogamzásgátló
| Petróczi, I.; 2018 ;23(decemberi)

Válasz:  Egyszerű a válasz: a tabletta abbahagyása (=hormonszintesés) vérzést provokál.
Este vegye be, s állítsa csörgőre a mobilját emlékeztetőül. Másik megoldás a 3 havonta adandó injekció. Az nagyon jó, szeretik a betegek.
Javaslom, olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a fogamzásgátló tablettáról és a fogamzásgátló injekcióról írottakat.
Üdvözlettel:
dr. Petróczi István

2018-12-22 05:41:44
| fogamzásgátló

Web Design & Development Prowebshop