Mistral SOS!

Kérdés:  Kedves Doktor Úr! 28 éves nő vagyok. Eddig nem szedtem fogamzásgátlót. De most rászántam magam. Az orvos MISTRAL tablettát írt ki. Szedem rendesen, mindig ugyanabban az időben, jelenleg a 3. levélnél tartok. Az utolsó szedési héten mindig elkezd fájdogálni a hasam és pecsételő vérzés jelentkezik. Utána a szünetmentes héten is "menstruálok". Be fog ez állni, hogy nem pecsételek és fájdogál a hasam. Vagy váltanom kellene. Köszönöm a válaszát!

| fogamzásgátló
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2018 ;23(decemberi)   InforMed

Válasz:  Jól gondolja váltani kellene. Én már rég nem adok Mistralt a betegeimnek. Mielőbb menjen orvoshoz. Ez a védekezés tökéletes, csak sokszor nem válik be a gyógyszer. Az én betegeim az injekciót imádják. Az 3 havonta 1 szuri.
Javaslom, olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a fogamzásgátló tablettáról és a fogamzásgátló injekcióról írottakat.
Üdvözlettel:
dr. Petróczi István

2018-12-31 16:18:46
| fogamzásgátló