Barnás folyás,kimaradt menstruáció

Kérdés:  Jónapot Doktorúr. Az lenne a kérdésem,hogy mitől lehet,hogy előző hónapban még menstruáltam, de ebbe a hónapban már nem, viszont barnás folyásom van. Fogamzásgátlót szedek, nem hormonosat, de mellette még vastablettát, vitaminokat, mert eléggé megvagyok fázva. Esetleg ez befolyásolhatja? Már 1 hete megkellett volna, hogy jöjjön, de semmi. Nemi életet most kezdtem el élni újra, mikor ez a barna folyás jött, azelőtt még kb. 1 napig nem éltem. Válaszát köszönöm szépen.

| vérzéskimaradás, fogamzásgátló
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2019 ;24(januári)   InforMed

Válasz:  Jelen tudásunk szerint csak a hormonhatású fogamzásgátlók a megbízhatók. Azok megbízhatóak.
A tüneteinek 3 magyarázata lehet.
A részletekért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a vérzéskimaradás okairól, továbbá a fogamzásgátló tablettáról és a fogamzásgátló injekcióról írottakat.
Javaslom, mielőbb menjen el vizsgálatra.
Üdvözlettel:
dr. Petróczi István

2019-01-15 01:30:07
| vérzéskimaradás, fogamzásgátló