Barna folyás

Kérdés:  Tisztelt Doktor Úr! 19 éves vagyok és másfél hete, a menstruációm első napján kezdtem el szedni a Dienille fogamzásgátló tablettát. A menstruációm elmúlt, de azóta minden nap van egy kis barna folyásom. Ez normális így az elején, vagy gyógyszert kéne váltanom, illetve meddig várjak arra, hogy hátha elmúlik?

| fogamzásgátló
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2020 ;26(június 28)   InforMed

Válasz:  Ez előfordul, nem kell megijednie. (=Minden kezdet nehéz). Ügyé nem felejtett el bevenni tablettát? Valószínűleg a következő csomag már rendben lesz. Ettől függetlenül, ha elmegy orvoshoz, kap egy kiegészítő gyógyszert, ami megszünteti a pecsételést. Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a fogamzásgátló tablettáról és a fogamzásgátló injekcióról írottakat. Üdvözlettel: dr. Petróczi István

2020-06-30 11:12:46
| fogamzásgátló
hirdetés
hírdetés
data-full-width-responsive="true">
hírdetés

Web Design & Development Prowebshop