Barna folyás

Kérdés:  Kedves doktor úr! Olyan kérdésem lenne, hogy lassan egy éve szedek fogamzásgátlót (Roxanelle) rendszeresen. Párommal szintén rendszeresen odafigyelünk, kellő figyelmességet szentelünk a dolgokra. Viszont most hétfőn egy kis barnázás vettem észre, a mai nap is csak hébe hóba van barna folyásom (de egy tisztasági betét elég) ,viszont ez az eset 4 nappal hamarabb történet mint ahogy meg kellett volna jönnie, még 2 rózsaszín gyógyszerem volt (hétfő, kedd), és holnaptól (szerda) fehér gyógyszert kell szednem. Nem tudom mennyire befolyásolja de az utóbbi időben több fizikai munkát végeztem (fűnyírás, erőléti edzések) Mi lehet a próbléma? Még annyit hogy 05.08.-án kaptam oltást, esetleg az zavarna be? Vagy mégis micsoda? Talán a fogamzásgátló nem jó? A gyógyszer szedése óta többször tapasztaltam mell érzékenységet, több hüvelyi folyást.

| barna folyás, fogamzásgátló
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2021 ;27(június)   InforMed

Válasz:  Ha a barnázás a placebo tabletták elfogyása után, az új csomag kezdetekor is fennáll, menjen el orvoshoz.-Nagyon figyeljen a tabletta szedésére, a fogmosó pohár mellett tartsa és lefekvéskor vegye be. Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a fogamzásgátló tablettáról és a fogamzásgátló injekcióról írottakat.-Üdvözlettel: dr. Petróczi István

2021-06-21 10:07:15
| fogamzásgátló, barna folyás
hirdetés
hírdetés
data-full-width-responsive="true">

Web Design & Development Prowebshop