Erős vérzés fogamzásgátló mellett

Kérdés:  Jó napot Doktor Úr! Az lenne a problémám, hogy nemrég fejeztem be a második levél Deciora nevű fogamzásgátló tablettámat, ez ténylegesen a második levelem volt előtte nem szedtem sosem ilyen készítményt. Tegnap ahogy kellett, jelentkezett is a megvonásos vérzésem, akkor nem tapasztaltam az előzőhöz képest semmi szokatlant. Ma reggelre viszont azt vettem észre, hogy az előzőhöz képest túl nagy mennyiségű vér távozott. Ez normális így az elején? Válaszát előre is köszönöm!

| vérzés, fogamzásgátló
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2021 ;27(július)   InforMed

Válasz:  Ez előfordul, nem kell idegeskednie. Ez egy művérzés, amit a szünetben a hormonszintesés okoz. Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a fogamzásgátló tablettáról és a fogamzásgátló injekcióról írottakat. Üdvözlettel: dr. Petróczi István

2021-08-01 12:29:37
| fogamzásgátló, vérzés
hirdetés
hírdetés

Web Design & Development Prowebshop