Fogamzásgátló

Kérdés:  Tisztelt Doktor Úr! Olyan problémával fordulok Önhöz, hogy tovább szedtem a fogamzásgátló tablettámat (Jangee) egy utazás miatt, de a második levél felénél pecsételő vérzés jelentkezett, ami mennyiségben nem sok, igazából csak mosdóhasználatkor érzékelem, de aggódok. Várható, hogy a következő menstruáció előtt helyreáll? Van valami teendőm, vagy szedjem tovább a gyógyszert? Válaszát és segítségét hálásan köszönöm. Tisztelettel:

| fogamzásgátló injekció
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2021 ;27(október)   InforMed

Válasz:  Hagyja abba, tartsa meg a szünetet, utána kezdjen új levéllel és minden rendbe jön. Nekem nagyon sok betegem a 3 havonta adandó injekcióval védekezik, ott ilyen nem fordul elő. Önnek is nagyon ajánlom! Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a fogamzásgátló tablettáról és a fogamzásgátló injekcióról írottakat.-Üdvözlettel: dr. Petróczi István

2021-10-10 13:36:10
| fogamzásgátló injekció
hirdetés
hírdetés

Web Design & Development Prowebshop