Fogamzásgátló melletti vérzés

Kérdés:  Jóestét! 9 napja szedem ( 05.26.a óta) a Symicia nevű fogamzásgátlót, a 4.napon (csütörtökön,30- án) a menstruációm abbamaradt, majd szombaton egy kis barna vérzés jelentkezett. A párommal szombaton szeretkeztünk védekezés nélkül, de nem ment belém, kihúzta időben. Most kedden viszonylag erősebben elkezdett jönni a barna folyás. Ez normális a tabletta szedés elején? Esélytelen, hogy terhes vagyok és 3 nap múlva azért vérzek, mert a beágyazódás igy mutatkozik meg.

|
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2019 ;25(júniusi)   InforMed

Válasz:  Mindent meg kell szokni, a tablettát is. Szedje tovább, de ünnepek után menjen vissza orvosához, esetleg ad kiegészítő gyógyszert. Minden rendeződni fog, ne ijedjen meg!\r\nBővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a fogamzásgátló tablettáról és a fogamzásgátló injekcióról írottakat. Üdvözlettel: dr. Petróczi István

2019-06-10 10:56:49
| fogamzásgátlás, vérzés, barna folyás