Gyógyszer vagy terhesség?

Kérdés:  Tisztelt Doktor Úr! 24 éves nő vagyok, lassan egy éve nem volt menstruációm. Kb fél éve próbálkozunk a párommal baba ügyben, Estrofem nevű gyógyszert szedek 2hónapja. 2hete a melleim elkezdtek fájni, érzékenyek, aztán jelentkezett a nap folyamán szúró,nyomó alhasi fájdalom is és rengeteget eszek mivel folyamatosan éhes vagyok. Terhességi tesztet csináltam, az negatív lett. Lehetek terhes vagy ezeket csak a gyógyszer okozza? Köszönöm válaszát!

|
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2020 ;26(január)   InforMed

Válasz:  Nem értem, miért szedi az Estrofemet, az nem erre való. Helyre kellene állítani a peteérését, anélkül nincs baba. Erre van egy kivizsgálási és kezelési metódus, azt kellene követni. Szerintem menjen máshova eredményesebb kezelésért. Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél az előkészületről és a meddőségről írottakat. Üdvözlettel: dr. Petróczi István

2020-01-23 19:19:25
| meddőség

Web Design & Development Prowebshop