Hormonpótlás

Kérdés:  Tisztelt Doktor Úr! 61 éves vagyok tíz évvel ezelőtt estem át a változókoron, ami nagyon megviselt depressziós voltam állandóan sírtam hasogattak az ujjaim a kezemen és a lábamon is égett a bőröm. Három évig szedtem hormon tablettát, a panaszaim elmúltak. Most egy éve megint nagyon rosszul érzem magam, elönt a melegség, egyensúlyzavarom van, és hasogat a fejem, kezem, lábam, bőröm, nyugtalan feszült vagyok. A kérdésem az lenne, hogy lehet-e hormonális zavarom, vagy más irányú problémát keressek.

| szédülés, menopauza
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2021 ;27(január)   InforMed

Válasz:  Lehet hormonhiány is, de óvatosságból jobb, ha előbb kivizsgáltatja magát pl. az egyensúlyzavar miatt. (Fülész+ideggyógyász). Jobbulást: Petróczi dr.

2021-01-10 12:53:10
| menopauza, szédülés
hirdetés
hírdetés
data-full-width-responsive="true">
hírdetés

Web Design & Development Prowebshop