Közti vérzés

Kérdés:  20 éves lány vagyok, 4 éve szedem a Milligest nevű tablettát. 6 napja múlt el a havi vérzésem, ami normál mennyiségű volt. Az 5. szem gyógyszernél tartok és ismét vérzés jelentkezett, ami sötétebb az átlagosnál és jóval sűrűbb is. Nagyon görcsölök. Ilyen még nem fordult elő a 4 év alatt.
Várom mielőbbi válaszát!

| fogamzásgátló
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2009 ;14(novemberi)   InforMed

Válasz:  A hirtelen fogyásnak nem csak nőgyógyászati oka lehet!
Keressen fel más szakembereket, és derítesse ki a fogyás okát! Ne csak rákra gondoljon, pajzsmirigybetegségtől kezdve sok minden okozhat ilyen tünetet.
Valószínű nem rák, hanem valamilyen egyéb betegség áll a háttérben.
Ne feledje: a nők nagyon bátrak, nem félnek az orvosoktól!
Üdvözlettel:
Petróczi dr.

Kapcsolódó cikkek a Fogyás rovatban olvashatók.

2009-11-29 19:46:08
| fogamzásgátló
hirdetés
hirdetés
data-full-width-responsive="true">
hirdetés

Web Design & Development Prowebshop