Menstruáció tabletta alatt

Kérdés:  Tisztelt Dr. ÚR. Terhesség után 15 hónappal kezdtem el újra fogamzásgátló tablettát szedni. A menstruációm 5.napjan kezdtem el a szedést. A gyógyszer 12.napjan enyhe barna folyást, másnap is éppen csak megjelenő barnázás, harmadik nap enyhe vérzést tapasztaltam. Tudna esetleg segíteni?

| fogamzásgátló
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2020 ;26(október)   InforMed

Válasz:  Semmi gond, az életben mindent meg kell szokni, a tablettát is. Nyugodtan folytassa a szedést, el fog múlni a barnázás. Ahogy a baba előtt, úgy most is meg lesz vele elégedve. Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a fogamzásgátló tablettáról és a fogamzásgátló injekcióról írottakat. Üdvözlettel: dr. Petróczi István

2020-10-27 13:59:30
| fogamzásgátló
hirdetés
hírdetés
data-full-width-responsive="true">
hírdetés

Web Design & Development Prowebshop