Mióma-Azália

Kérdés:  Tisztelt Doktor Úr! Miómám van, mely a menstruáció során erős vérzést, ezáltal vérszegénységet okoz. Az Esmya első három havi kezelésén túl vagyok, a második három havit is kiváltottam, de visszavonása miatt az Azáliát kezdtem el szedni. Az első 3 nap jelentkezett áttöréses vérzés, egyébként minden rendben volt a menstruációig. Erős menstruáció jelentkezett, már 9. napja vérzem. Időnként abbamarad a vérzés, majd újra elindul. Kérdésem, célszerű tovább szednem az Azáliát? Elmúlik a vérzés? Következő hónapban várható kevesebb menstruációs vérzés, ha tovább szedem? Köszönöm segítségét.

| Esmya, mioma
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2020 ;26(május)   InforMed

Válasz:  Az Esmyát nem vonták vissza! Csak kell egy kis szünetet tartani két kúra között. Az Azalea sajnos nem jó az Ön panaszára. Én injekciót szoktam adni, az sokkal jobb.\r\nMenjen orvoshoz, magától nem várható javulás, gyógyszerváltás szükséges. Jobbulást kívánok: Petróczi dr.

2020-05-19 11:12:41
| mióma, Esmya
data-full-width-responsive="true">

Web Design & Development Prowebshop