Novynette barnázás

Kérdés:  Tisztelt Doktor úr! 2 évig szedtem Lyndinette fogamzásgátlót, majd egy évre abbahagytam. Nem voltam vele túlzottan elégedett, a menstruációm nagyon kevés volt. Egy év kihagyás után a panaszaimat elmondva Novynettet kaptam, már most egy éve szedem. A menstruációm rendszerint a gyógyszerszünet végén jön meg és csak 2-3 napig tart (egyébként 6-7nap volt). Most a gyógyszerszünet utolsó napján kezdtem menstruálni, a gyógyszert bevettem rendesen ahogyan azt kell. Viszont kb. egy hétre rá barnázást tapasztaltam mindenféle előjel vagy egyéb tünet nélkül, ami eltartott 3-4 napig. A mai napon ugyanezt vettem észre. A gyógyszert rendesen szedem. Ez természetes lehet, noha soha nem fordult elő ilyen, vagy hagyjam abba a fogamzásgátlót? Természetesen nem várok távgyógyítást, de sajnos most nincs lehetőségem nőgyógyászt felkeresni. Köszönöm!

| barnázás, fogamzásgátló
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2020 ;26(június 28)   InforMed

Válasz:  A gyógyszert szedje tovább, de elveivel ellentétben menjen el vizsgálatra, (sztk-ba), mert ennek több oka is lehet…. Jobbulást: Petróczi dr.

2020-06-30 11:12:46
| fogamzásgátló, barnázás
hirdetés
hírdetés
data-full-width-responsive="true">
hírdetés

Web Design & Development Prowebshop