Trisequens szedése

Kérdés:  Tisztelt Doktor úr. 47 éves múltam, a menstruációm rendszertelen volt, hőhullámok, álmatlanság gyötört. Nagy nehezen az orvosom év elején írt fel Lenzetto sprayt, valamint Exeltist progeszteront. Sajnos egy hónap után abba kellett hagyjam orvosi javaslatra, mivel cisztám lett. Két hónap után kezdődtek a klimaxos panaszaim. Ekkor (azt is külön kérésre) Trisequens tablettát kezdtem el szedni. Az 1. doboz gyógyszer 2. piros szem gyógyszerénél meg is jött a vérzés. Jelenleg a 2. doboz elején tartok, de még mindig van barnás folyás. Emiatt szóljak az orvosomnak? Félek, hogy újra a hormon leállítását fogja ajánlani.... Köszönöm előre is válaszát.

| menopauza
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2021 ;27(június)   InforMed

Válasz:  Ez nem havibaj, hanem egy műtermék, amit az okoz, hogy a kék tablettákban felére csökken a hormonmennyiség. A barnázás az első hónapokban szokott előfordulni. Van rá megoldás…… Ha a kék alatt 3-4 napig nem múlik el, ki kell egészíteni a kezelést. Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a menopauzáról írottakat.-Üdvözlettel: dr. Petróczi István

2021-06-14 14:25:46
| menopauza
hirdetés
hírdetés
data-full-width-responsive="true">

Web Design & Development Prowebshop