Vérzés

Kérdés:  Üdvözlöm Doktor Úr! Olyan kérdésem lenne, hogy a Lindynette 20 fogamzásgátló tablettát szedem évek óta, viszont most volt egy kis fennakadás. A helyzet az, hogy amikor a vérzés után újból szedni kell a gyógyszert, az 1. szem (előző levélből maradt meg) után 2 nap kimaradt (karantén stb.) problémás volt a megoldás, utána szedtem tovább, viszont azóta vérzek. Már kb. eltelt egy hét, amióta normálisan szedem, de a vérzés inkább erősödik, mint hogy csillapodna. Van-e bármilyen teendő ilyenkor vagy legyek türelmes?! A vérzés nem erős, de rengeteg alvadt vér távozik és a hasam is iszonyúan fáj, mint rendes menstruációkor. Köszönöm előre is a választ! Tisztelettel és köszönettel:

| vérzés és fogamzásgátló
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2021 ;27(május)   InforMed

Válasz:  Sajnos, a rendszertelen szedésnek ez a folytatása.-Hormonzavar lépett fel, orvoshoz kell mennie. Menjen magánorvoshoz, oda gyorsabban bejut, kap kiegészítő gyógyszert és rendbe jön. Mindig legyen otthon legalább 1 havi tartalék gyógyszer, de még jobb megoldás a 3 havonta adandó injekció. Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a fogamzásgátló tablettáról és a fogamzásgátló injekcióról írottakat.-Jobbulást kívánok: dr. Petróczi István

2021-05-16 13:03:56
| vérzés és fogamzásgátló
hirdetés
hírdetés
data-full-width-responsive="true">

Web Design & Development Prowebshop