Hüvelyviszketés - Antibiotikum mellékhatása?

Kérdés:  25 éves lány vagyok. Most gyógyultam fel az influenzából, azt nem lehet tudni melyik volt. Antibiotikumot írtak fel, és 3 napja viszkető, égető érzés van a hüvelyemben, és a végbelemben. A gyógyszert már nem szedem. Lehetséges, hogy annak a mellékhatása? Mit tegyek?
Előre is köszönöm válaszát!

| hüvelygyulladás, hüvelygomba, hüvelygomba
| Szendei, K.; Az Orvos válaszol - Dr. Szendei Katalin 2009 ;14(novemberi)   InforMed

Válasz:  Ha influenzája volt, akkor nem tudom minek kapott antibiotikumot. Sajnos elképzelhető, hogy az antibakteriális kezelés mellékhatásaként hüvelygombásodás alakult ki, ami, ha nem múlik magától el, kezelendő.

Kapcsolódó cikkek a Hüvely és a külső nemi szervek gyulladása rovatban olvashatók.

2009-12-10 16:07:39
| hüvelygyulladás, hüvelygomba
hirdetés
hírdetés
data-full-width-responsive="true">
hírdetés

Web Design & Development Prowebshop