Hasmenés

Kérdés:  Csütörtökön hasi görcseim, illetve vízszerű hasmenésem volt. Vettem be Imodium tablettát és estére el is múlt. Péntek reggel volt székletem, viszont elég híg és sárgás. Aznap csak egyszer volt, de a biztonság kedvéért ismét bevettem egy Imodiumot.
Szombaton ismét elkezdett menni a hasam es "rotyog" is. Ami leginkább zavar, hogy sárgás színű. Mi lehet ennek az oka? Közben megjött a menstruációm is. Két héttel ezelőtt pedig Escapelle, esemény utáni tablettát vettem be.
Ez okozhatja ilyen hosszú idő elteltével is? Vagy valamilyen fertőzés? A székletem általában normális állagú, rendszeres.
Előre is köszönöm válaszát!

| hasmenés
| Szendei, K.; Az Orvos válaszol - Dr. Szendei Katalin 2010 ;15(októberi)   InforMed

Válasz:  Véleményem szerint egy hasi vírusfertőzése zajlik, el fog múlni diéta, NoSpa, Imodium, esetleg Smecta használata mellett.

Kapcsolódó cikkek a Hasmenés, székrekedés rovatban olvashatók.

2010-10-28 23:26:37
| hasmenés
data-full-width-responsive="true">

Web Design & Development Prowebshop