Szívkatéterezés

Kérdés:  58 éves vagyok. Két évvel ezelőtt szívkatéterezésem volt, a gyógyszereket rendszeresen szedem. Sajnos azt vettem észre magamon, hogy egyre több mindent elfelejtek és ez nagyon kínossá válik. Engem is megvisel ez a tudat.
Lehet, hogy az agyban is szűkület van? Sokszor görcsöl a lábam, szédülök, zúg a fülem (ami zavar) és a kezem, lábam hideg. Hogyan lehetne ezen segíteni?
Mi történik velem?
Válaszát előre is köszönöm!

| szívkatéter, feledékenység
| Szendei, K.; Az Orvos válaszol - Dr. Szendei Katalin 2011 ;16(augusztusi)   InforMed

Válasz:  Sajnos kérdéséből még az sem derül ki, hogy találtak-e valami kórosat a vizsgálat során, van-e társbetegsége, például cukorbetegség, magas vérnyomás stb., milyen gyógyszereket szed, mit mutat az erek állapota (szemfenék, karotiszok), így az egyébként is nehezen megválaszolható kérdésre még nehezebb válaszolni. Panaszait ugyanis egyforma mértékben okozhatja agyi keringési zavar, a betegségtől való félelem, egyéb stressz, de gyógyszer mellékhatás lehetősége is felmerül.

Kapcsolódó cikkek a Koszorúérbetegségek (angina, infarktus, szívhalál, kockázat) rovatban olvashatók.

2011-09-03 08:21:15
| szívkatéter, feledékenység
hirdetés
hírdetés
data-full-width-responsive="true">
hírdetés

Web Design & Development Prowebshop