Pénisz problémák

Kérdés:  20 éves fiú vagyok, 3 hete lehámlott a makkom, majd rá 1,5 hétre újból, ez előtt közvetlenül volt egy foggyökérgyulladásom, amire Aktil duo antibiotikumot szedtem.
Jelen pillanatban hámlik a makk oldala, nyugalmi állapotba, ráncosnak és repedezettnek tűnik, húgycsőnél pedig picit fényes. Nem viszket, nem ég, viszont kellemetlen szaga van.
Párommal gyakori szexuális életet élünk (nála semmi probléma nem jelentkezett). Kipróbáltam Bepanten kenőcsöt, amikor használtam a szaga enyhült, de nem nagyon mutatkozott javulás, bár csak 3 napig használtam. Vettem egy Canesten kenőcsöt, aminek használatától még rosszabb lett, ahova kicsit több kenőcs került, ott kipirosodott és a bőr is lejött (jelen pillanatban ott hámlik).

| pénisz, makkon repedések
| Szendei, K.; Az Orvos válaszol - Dr. Szendei Katalin 2013 ;18(augusztusi)   InforMed

Válasz:  Véleményem szerint mégiscsak az antibiotikum talán gombásodást okozó mellékhatásáról lehet szó, de ha a Canesten rontja, használja csak a Bepantent, és magától rendbe fog jönni. De addig célszerű lenne a szexet kihagyni!

Kapcsolódó cikkek A férfi nemi szervek betegségei rovatban olvashatók.

2013-09-18 04:39:31
| pénisz, makkon repedések

Web Design & Development Prowebshop