Femara gyógyszer

Kérdés:  54 éves férfi vagyok, 2007-ben bal oldali mellrákot diagnosztizáltak hónalji nyirokcsomó áttéttel. Műtét, kemoterápia, sugárkezelés, majd hormonkezelés (Zitazónium).
2011-ben a tüdőn áttétek jelentek meg, ismét kemoterápia (melynek hatására az áttétek majdnem teljesen eltűntek), majd ismét hormonterápia (Femara).
Mivel a Femara mellékhatásairól nemi vonatkozásban csak női tájékoztatást találtam, a férfi nemi hormonokra milyen hatással van? Konkrétan: okozhatja a nemi vágy csökkenését, ill. okozhat impotenciát?
Válaszát előre is köszönöm!

| gyógyszer, gyógyszermellékhatás
| Szendei, K.; Az Orvos válaszol - Dr. Szendei Katalin 2013 ;18(decemberi)   InforMed

Válasz:  Okozhatja a gyógyszer a panaszát, bár leírást jómagam se találtam.

Kapcsolódó cikkek a Gyógyszer a családban rovatban olvashatók.

2013-12-16 03:18:43
| gyógyszer, gyógyszermellékhatás

Web Design & Development Prowebshop