Vérhigító

Kérdés:  Jó estét Dr. nő! A kérdésem a következő lenne. Március 14 én kaptam egy Azi Sandoz nevezetű 50mg-os gyógyszert. Be is szedtem mind a 3-at, akkor semmi problémám nem volt. Vasárnap kezdődött el. Nem visszérű hasmenés, hanem inkább ilyen lágy széklet. És ez a mai napig meg van még, ha eszem. felpuffadok, gázosodok. Nem fáj semmim, se a hasam se a gyomrom. Nem fogyok, van étvágyam. Létezhet ilyen, hogy 3 szem gyógyszer ilyet okozna? Szedek probiotikumot, normaflore próbálkoztam. De most mar kapszulát szedek inkább, de a helyzet változatlan. Nem tudom, mit tegyek. Az ön válasza!? Előre is köszönöm! Szép estét!

| hasmenés
| Szendei, K.; Az Orvos válaszol - Dr. Szendei Katalin 2019 ;25(márciusi)   InforMed

Válasz:  Nem hiszem, hogy gyógyszer mellékhatásról lenne szó, valószínűbb, hogy maga az alapbetegség, valamilyen vírusfertőzése zajlik. Ha még mindig van hasmenése, vegyen Smectát, és semmi mást, csak diétázzon.

2019-04-03 10:40:09
| hasmenés
data-full-width-responsive="true">

Web Design & Development Prowebshop