Keserű sperma

Kérdés:  Én férfi vagyok, nem egy nő kérdezte tőlem, hogy szedek-e gyógyszert, mert a spermám keserű. Naponta fél szem Covarexet szedek, semmi mást. Mitől lehet ez?

| ondó, gyógyszer, dohányzás, aroma, ízesítés
| Tóth, E.; Az Orvos válaszol - Dr. Tóth Emese 2009 ;14(októberi)   InforMed

Válasz:  Étkezés és gyógyszerfogyasztás, de a dohányzás is okozhat keseredést. Minden olyan anyag, amiben keserű ízalkotók, vagy mellékízek szerepelnek. Amin lehet, változtass elhagyással, kivéve a gyógyszert.
A keserű íz esetleg elnyomható más aromás anyagokkal, melyeket fogyaszthatsz, de magadra is kenhetsz. Így az orális szexben kellemesebb ízkeverékek jöhetnek létre.
Kérd szakácsod tanácsát ! (Urológiai és belgyógyászati kontrollon mikor jártál? Egy szűrést megérne, hiszen például anyagcserezavarok is járhatnak erős ízzel és szaggal.)

Kapcsolódó cikkek A here, herezacskó, mellékhere betegségei rovatban olvashatók.

2009-10-16 17:06:58
| ondó, gyógyszer, dohányzás, aroma, ízesítés