Merevedési probléma - Magas vérnyomás, depresszió

Kérdés:  A párommal pár hónapja vagyunk együtt, nagyon jó vele minden, csak egy probléma van, ami nagyon aggaszt. Szeretkezés közben egy idő után lelankad neki, és utána kell egy kis idő, mire megint visszatér a régi kerékvágásba minden.
Legfontosabb, hogy nem tud kielégülni, ha szeretkezünk, de másképp sem, főleg, ha én segítek neki. Tudni kell róla, hogy 5 éve magas vérnyomásra gyógyszert szed, 2 éve pedig depresszióra szed gyógyszert. Nem tudom, mi lehet a probléma.
Gyógyszerek ennyire befolyásolják, hogy nem tud kielégülni?
Válaszát előre is köszönöm szépen!

| depresszió, magas vérnyomás, potenciazavar
| Tóth, E.; Az Orvos válaszol - Dr. Tóth Emese 2011 ;16(februári)   InforMed

Válasz:  Mindkét féle betegség és azok gyógyszerei is rossz hatással vannak a szexre. Tegyen sokat az egészségéért, az a szexnek is kedvezni fog és talán a gyógyszereit is csökkenthetik majd.

Kapcsolódó cikkek az Impotencia, férfi meddőség, férfi klimax rovatban olvashatók.

2011-02-22 12:19:05
| depresszió, magas vérnyomás, potenciazavar