Lábfájás járás közben

Mi lehet a lábammal a probléma? Fél éve a térdemtől lefelé járás közben nagyon elkezd fájni a lábam annyira, hogy alig tudok megtenni pár métert. Van gerincsérvem, nem is egy, de nem műtötték, mert magas a rizikó, hisz átestem egy infarktuson, és kemény cukorbeteg vagyok. Jártam ortopédián, de ott nem mondtak semmit. Annyira aggaszt, hogy már menni sem szeretek. Félek az esetleges fájdalomtól. Hová menjek a betegségemmel?
Megköszönném a tájékoztatást! HC: Jó helyen keresgél: a cukorbetegség sajnos egy idő után tönkreteheti az ereket, a szívinfarktus, pedig az erek rossz állapota miatt következett be. Az alsó végtagok keringését, az erek állapotát kellene megvizsgáltatnia.

cukorbetegség, vércukor | Az Orvos válaszol - Dr. Farkas Judit 2009 ;14(áprilisi)   InforMed | Farkas, J.

Kapcsolódó cikkek a Cukorbetegség rovatban olvashatók.

| cukorbetegség, vércukor
2009-04-28 10:47:00

Web Design & Development Prowebshop