Mi lehet velem?

Kérdés:  Tisztelt Doktornő! Olyan problémával fordulnék Önhöz hogy lassan 2 éve szenvedem pánikbetegségtől, de a napokban a neurológusom új gyógyszert írt fel nekem, mert eddig a Dulsevia 90 mg-ot szedtem, viszont volt olyan problémám, hogy eszméletlenül görcsöltem tőle, ezért váltottunk a Mirzaten Q-Tab 30 mg szopogató tablettára, és ugye hirtelen váltottam a két gyógyszer között, ezért a 4.-ik napja érzem úgy, mint ha elvonási tünetem lenne, vagyis áramütés szerű érzés érzek folyamatosan a fejemben, a szemeim körül, az ujjvégeimen, illetve nagyon erős szédülés. A kérdésem az lenne, hogy ez valóban elvonási tünet?! Illetve mit tudnék ezzel kezdeni, mert már lassan elviselhetetlen. Az orvosomnak csak ennyi volt a válasza erre hogy nehezebb időszak majd elmúlik. Köszönöm!

| gyógyszerváltás
| Bezzegh, É.; Az Orvos válaszol - Dr. Bezzegh Éva 2019 ;24(februári)   InforMed

Válasz:  A gyógyszerbeállítás és váltás is valóban nehéz időszak, csak jó, biztonságot adó orvos beteg kapcsolatban oldható meg, sokszor próbára teszi az orvosba vetett bizalmat. Csak arra tudom biztatni, hogy ha bízik az orvosában, akkor fogadja el amit mond, vagy próbáljon kérni tőle több időt, támogatást.

2019-02-09 20:15:12
| gyógyszerváltás
hirdetés
^