Fogamzásgátló - Tridena, libidócsökkenés

23 évesen életemben először szedek másfél hónapja Triodena nevű fogamzásgátló tablettát. Jelenleg a 2. levél beszedésének vége felé járok, és sajnos amióta szedem tapasztaltam némi libidócsökkenést, és néha olyan kevéssé nedvesedem, hogy fájdalmas a közösülés. Korábban soha ilyen, vagy ehhez hasonló problémám nem volt. Párkapcsolatomban minden rendben van, semmi nem változott az életemben, csak a gyógyszernek tudhatom be ezeket a változásokat.
Az első hónap folyamán is tapasztaltam kisebb mellékhatásokat (hányinger, pecsételő vérzés), de ezek elmúltak. Ön szerint szedjem be a 3. levelet is, abban a reményben, hogy ez is csak átmeneti mellékhatás lesz, vagy próbálkozzak egy másik gyógyszerrel?
Válaszát előre is köszönöm!

hüvelygyulladás, folyás | Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2009 ;14(áprilisi)   InforMed | Petróczi, I.
Folytassa a szedést. Nem lehet, hogy hüvelygyulladása van? Történt tenyésztés?
A higiénére nagyon vigyázzon!
Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a folyásról írottakat.
Ha megkeres, szívesen segítek, rendelőim címe és telefonom a honlapomon található.
Üdvözlettel: dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Hüvely és a külső nemi szervek gyulladása rovatban olvashatók.

| hüvelygyulladás, folyás
2009-04-15 11:11:38
hirdetés
hírdetés

Web Design & Development Prowebshop